Bebekler için en iyi 10 emzik tavsiyesi

50 TL Kampanyası
Avatar
mertaras
9 ay önce

Bebeğiniz için en iyi emzik hangisi seçerken öncelikle bebeğinizin ağız yapısına dikkat etmelisiniz. Ayrıca oldukça sık temizlenmesi gereken emzik için seçim yaparken bu detayı da göz önünde bulundurmalı ve belirli aralıklarda yenisi ile değiştirmelisiniz. Öneriler kısmında yazacağım emzik modellerinden en beğendiğinizi puanlayarak üst sıralara taşıyabilirsiniz.

5
mertaras
·
9 ay önce
Philips Avent Freeflow Emzik: Hava delikleri sayesinde bebeğin ağzında vakum oluşmasını önler ve cildine temas eden yüzeyi yumuşak ve esnektir.
2
mertaras
·
9 ay önce
NUK Orthodontic Emzik: Bebeğin doğru diş gelişimi için özel olarak tasarlanmıştır ve meme ucuna benzer bir şekle sahiptir.
1
mertaras
·
9 ay önce
MAM Perfect Night Emzik: Bebeğin ağız yapısına uygun tasarlanmıştır ve özellikle gece kullanımı için idealdir, çünkü karanlıkta parlar ve kolayca bulunabilir.
1
mertaras
·
9 ay önce
Tommee Tippee Closer to Nature Emzik: Meme ucuna benzeyen tasarımı bebeğin beslenme alışkanlıklarını korur ve esnek yapısı bebeğin doğal emme hareketlerine izin verir.
1
mertaras
·
9 ay önce
Chicco PhysioForma Emzik: Bebeğin doğal emme hareketlerini taklit eden ve ağız yapısına uygun tasarıma sahiptir.
1
mertaras
·
9 ay önce
Dr. Brown's Preemie Emzik: Daha küçük ve hassas bebekler için özel olarak tasarlanmıştır ve bebeğin ağız yapısına uyum sağlar.
1
mertaras
·
9 ay önce
Avent Soothie Emzik: Yeni doğan bebekler için özel olarak tasarlanmış ve hastane doğumhanelerinde sıkça kullanılan bir emziktir.
1
mertaras
·
9 ay önce
Nuby Gum-eez Emzik: Bebeklerin diş kaşıma ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır ve aynı zamanda emme ihtiyacını da karşılar.
1
mertaras
·
9 ay önce
Playtex Binky Emzik: Bebeğin doğal emme hareketlerini taklit eden tasarımıyla, annenin memesini reddeden bebekler için idealdir.
1
mertaras
·
9 ay önce
Razbaby Keep-It-Kleen Emzik: Emzik düştüğünde otomatik olarak kapanan bir kapak sayesinde hijyenik bir kullanım sağlar ve bebeğin ağzında tam oturur.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6