Yüz nemlendirici krem önerileri

50 TL Kampanyası
Avatar
Melisa
8 ay önce

Yüz nemlendirici krem seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.

Bunlardan ilki, cilt tipinize uygun bir ürün seçmektir. Kuru ciltler için daha kalın yapılı ve uzun süre nemlendirme sağlayan kremler, yağlı ciltler için ise daha hafif ve jel formlu kremler tercih edilmelidir.

İkinci olarak, cilt ihtiyaçlarınıza uygun nemlendiriciler kullanmaktır. Cildinizde kuruluk, kızarıklık, leke, ince çizgi gibi sorunlar varsa, bunları gidermeye yardımcı olacak içeriklere sahip nemlendiriciler seçmelisiniz. Örneğin, hyaluronik asit cildi neme doyururken, niacinamide lekelerle savaşır.

Üçüncü olarak, nemlendiricinin ne zaman kullanıldığına dikkat etmektir. Nemlendirici kremi her gün düzenli olarak yüz yıkama sonrası uygulamalısınız. Ayrıca güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu içeren bir nemlendirici kullanmanız da cildinizi korumaya yardımcı olur.

Seçimi yaparken doktorların veya dermatologların önerdiği kremler yanında seçimi kendiniz yapacaksınız bu özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Şimdi size en çok sevilen ve sık kullanılan yüz nemlendirici krem önerileri sunacağım.

3
Melisa
·
8 ay önce
Nivea Hydra Skin Effect: Tüm cilt tipleri için uygun olan bu krem, 72 saate kadar nemlendirme sağlar ve cildi tazeler.
1
Melisa
·
8 ay önce
Clinique Mouisture Surge: 72 saat boyunca yüzü nemlendiren ve nemi cilde hapseden bir krem. Yağlı bir his bırakmaz ve cilt tonunu eşitler.
1
Melisa
·
8 ay önce
Kiehl’s Ultra Facial: Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olan bu krem, hafif yapılıdır ve 24 saat süren nemlendirme sağlar. Buzul glikoproteinleri ve skualan içeren formülü ile cildi korur.
1
Melisa
·
8 ay önce
Bioderma Hydrabio: Kuru ve hassas ciltler için ideal olan bu krem, cildin nem tutma kapasitesini arttırır ve cildi yumuşatır. Cildin doğal parlaklığını geri kazandırır.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6