2023 en iyi mobil oyunları

50 TL Kampanyası
Avatar
gameboy
9 ay önce

2023 yılında en çok oynanan en iyi mobil oyunları önereceğim. Sizde sevdiğiniz en iyi mobil oyuna puan vererek üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Mobil cihazlarda en çok oynanan 2023 yılının en popüler oyunları

7
gameboy
·
9 ay önce
PUBG Mobile: Battle Royale oyunlarının öncüsü olan PUBG’nin mobil sürümü. 100 oyuncunun bir adada hayatta kalmaya çalıştığı gerçekçi ve heyecanlı bir aksiyon oyunu.
5
gameboy
·
9 ay önce
League of Legends: Wild Rift: PC için 2009 yılında piyasaya sürülen ve milyonlarca oyuncusu olan League of Legends’ın mobil versiyonu. 5v5 takım savaşları, farklı şampiyonlar ve modlar sunan bir strateji oyunu.
3
gameboy
·
9 ay önce
Call of Duty: Mobile: Ünlü FPS serisi Call of Duty’nin mobil versiyonu. Çeşitli haritalar, silahlar ve modlarla online olarak rakiplerinize karşı savaşın.
2
gameboy
·
9 ay önce
Football Manager 2023 Mobile: Futbol menajerliği simülasyonu. Kendi takımınızı kurun, transferler yapın, taktikler belirleyin ve maçları yönetin.
1
gameboy
·
9 ay önce
Genshin Impact: Açık dünya, rol yapma ve macera oyunu. Farklı karakterler, silahlar ve yeteneklerle dünyayı keşfedin ve gizemli hikayeyi çözün.
1
gameboy
·
9 ay önce
Apex Legends Mobile: PC ve konsol için 2019 yılında çıkan Apex Legends’ın mobil versiyonu. Farklı yeteneklere sahip karakterlerle takım halinde battle royale oynayın.
1
gameboy
·
9 ay önce
Hill Climb Racing: Basit ve eğlenceli bir araba oyunu. Farklı araçlarla zorlu parkurları geçmeye çalışın.
1
gameboy
·
9 ay önce
Flarts: Dart fırlatma oyunu. Hedefleri vurmak için dartları doğru şekilde yönlendirin.
1
gameboy
·
9 ay önce
Downhill Smash: Bir kaya parçasının içinde ilerleyen bir karakteri kontrol ettiğiniz bir beceri oyunu. Engelleri aşın ve silahlarınızı kullanarak hedefleri yok edin.
1
gameboy
·
9 ay önce
Spin Rhythm: Ritim oyunu. Elektronik müzik eşliğinde bloklarda yer alan çizgileri takip edin.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6