En iyi airfryer hangisi? Airfryer alırken nelere dikkat edilmeli?

50 TL Kampanyası
Avatar
lolipop
9 ay önce
Temsili resim

Airfryer, yağsız fritöz olarak da bildiğimiz, yiyecekleri sıcak hava sayesinde kızartan bir mutfak aleti diyebiliriz. Airfryer kullanarak hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Hangi model Airfryer almalıyım, airfer seçerken nelere dikkat etmeliyim diyorsanız şu özelliklere dikkat edin:

Kapasite: Airfryerın içindeki sepetin ne kadar yiyecek alabildiğine bakın. Büyük aileler için daha geniş kapasiteli modeller tercih edilebilir.

Güç: Airfryerın ne kadar elektrik tükettiği ve ne kadar hızlı ısındığını gücü ile kıyaslayabilirsiniz. Daha yüksek güçlü modeller daha hızlı pişirme sağlar ancak daha fazla elektrik harcar.

Teknoloji: Airfryerın yiyecekleri eşit şekilde pişirmesini sağlayan teknolojileri vardır. Örneğin Philips'in Rapid Air Teknolojisi, sıcak havayı her yöne dağıtarak gevrek ve nemli sonuçlar verir.

Programlar: Airfryerın farklı yiyecekler için ön ayarlı pişirme programları olabilir. Bu sayede kolayca istediğiniz yemeği yapabilirsiniz.

Uzaktan kontrol: Bazı airfryer modelleri mobil uygulama ile uzaktan kontrol edilebilir. Bu sayede pişirme süresini ve sıcaklığını ayarlayabilir, tariflere ulaşabilir ve bildirim alabilirsiniz.

Bu özellikleri göz önünde bulundurarak seçtiğim modelleri önerilere ekliyorum. Sizin de beğendiğiniz model varsa önerilere ekleyebilir, önerilerde yer alan modellere puan vererek en iyisini seçmemize yardımcı olabilirsiniz.

6
lolipop
·
9 ay önce
Yorum resim Philips HD9650/90 Airfryer XXL Fritöz: 1,4 kg kapasite, 2225 W güç, Rapid Air Teknolojisi, NutriU uygulaması ile uzaktan kontrol, 7 ön ayarlı program ve 13 farklı pişirme işlevi var.
4
lolipop
·
9 ay önce
Yorum resim Xiaomi Mi Smart Airfryer 3.5 L Fritöz: 3,5 litre kapasite, 1500 W güç, Mi Home uygulaması ile uzaktan kontrol, LED dokunmatik ekran, otomatik kapanma özelliği mevcut.
1
lolipop
·
9 ay önce
Yorum resim Tefal EY5018 Easy Fry & Grill Classic Yağsız Fritöz Airfryer: 4,2 litre kapasite, 1500 W güç, 3D Air Pulse Teknolojisi, 8 ön ayarlı program, dijital ekran mevcut.
1
lolipop
·
9 ay önce
Yorum resim Karaca Foodrition Airfryer Single Pan Black: 3 litre kapasite, 1400 W güç, LED dokunmatik ekran, otomatik kapanma özellikleri mevcut.
1
lolipop
·
9 ay önce
Yorum resim Fakir Frywell Fritöz: 2.5 litre kapasite, 2000 W güç, yapışmaz yağ haznesi buluyor.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6