En iyi 5 Dyson süpürge modeli

50 TL Kampanyası
Avatar
aziz
8 ay önce
Temsili resim

Dyson marka süpürgelerin performans, tasarım, teknoloji ve fiyat açısından karşılaştırdığımızda dikkatimizi çeken modelleri önerilerde listeliyorum.

Bilindiği üzere Dyson marka süpürgeler farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Silindirli, kablosuz ve dikey modelleri bulunmaktadır. Dikey modeller hafif ve her noktaya ulaşabilen ürünlerdir. Fiyatları ise modeline ve özelliklerine göre değişmektedir. Bu yüzden en iyisi hangisi seçerken ihtiyaçlarımız doğrultusunda işimize en çok yarayan model bizim için en iyisidir.

Bu yüzden en beğenilen modelleri önerilerde sunacağım. Sizde puanlayarak beğendiğiniz modeli üst sıralara taşıyabilirsiniz.

5
aziz
·
8 ay önce
Yorum resim Dyson V15 Detect Absolute Kablosuz Süpürge: Dyson’ın en güçlü ve akıllı kablosuz süpürgesi, mikroskobik tozları açığa çıkaran lazer teknolojisi, emiş gücünü otomatik olarak ayarlayan akıllı başlık, derinlemesine temizliğin kanıtını sunan LCD ekran, anti-tangle teknolojisi ile saç ve kıl sıkışmasını önleyen mini motorlu başlık, 60 dakikaya kadar çalışma süresi ve yüksek filtrasyon kapasitesi sunuyor.
3
aziz
·
8 ay önce
Yorum resim Dyson V8 Animal Kablosuz Süpürge: Evcil hayvan sahipleri için tasarlanan bu model 40 dakikaya kadar çalışma süresi, hafif ve ergonomik tasarım, geniş hazne hacmi, tamamen yalıtımlı filtre sistemi, farklı zemin ve yüzeyler için uygun başlık özelliklerine sahiptir.
1
aziz
·
8 ay önce
Yorum resim Dyson V11 Absolute Extra Pro Kablosuz Süpürge: Derinlemesine temizlik için yüksek emiş gücü, eco modda 60 dakikaya kadar çalışma süresi, LCD ekran üzerinden bildirim takibi, emiş gücünü otomatik olarak ayarlayan akıllı başlık, farklı zemin ve yüzeyler için uygun başlıklar ve yüksek filtrasyon kapasitesi özellikleri mevcut.
1
aziz
·
8 ay önce
Yorum resim Dyson V10 Absolute Kablosuz Süpürge: Derinlemesine temizlik yapabilmeniz için tasarlanan bu model 60 dakikaya kadar çalışma süresi, hafif ve ergonomik tasarım, geniş hazne hacmi, yüksek filtrasyon kapasitesi ve farklı zemin ve yüzeyler için uygun başlıklar sunuyor.
1
aziz
·
8 ay önce
Yorum resim Dyson Big Ball Multifloor 2 Silindirli Süpürge: Kendi kendini doğrultabilen silindirli tasarım, tüm zemin tiplerinde güçlü bir emiş sağlayan otomatik yükseklik ayarlı temizleme başlığı, 360° dönebilen boru ve tutacak ile her yeri kolayca temizleme, geniş hazne hacmi, yüksek filtrasyon kapasitesi, farklı zemin ve yüzeyler için uygun başlık özelliklerine sahiptir.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6