Victoria Secret vs vücut spreyi öneri

50 TL Kampanyası
Avatar
Melisa
8 ay önce

Victoria Secret vücut spreyi önerilerime geçmeden önce belirtmek isterim ki son zamanlarda oldukça popüler olan bu ürünlerin ne kadar kalıcı olduğunu biraz da cilt yapınız belirliyor.

Ayrıca tüm parfümeri ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de her koku her tende aynı olmuyor.

Parfüm ile aynı anda da kullanabileceğiniz bu ürünlerin en iyisi hangisi önerilerde sunacağım özelliklerden hareketle kendiniz ihtiyacınız olanı belirleyiniz.

6
Melisa
·
8 ay önce
Pure Seduction Vücut Spreyi: Kırmızı erik ve frezya çiçeğinin nemli, seksi ve şehvetli kokusunu veren bu sprey, cildinizi ferahlatır. Heat versiyonu daha tatlı ve tutkulu bir koku sunar.
6
Melisa
·
8 ay önce
Bombshell Vücut Spreyi: Çarkıfelek meyvesi, şakayık ve vanilya orkidenin karışımından oluşan bu sprey, Victoria’s Secret’ın en çok satan kokusudur. Çiçeksi ve meyvemsi bir koku olan bu sprey, kendine güvenen kadınların tercihidir.
2
Melisa
·
8 ay önce
Love Spell Vücut Spreyi: Beyaz yasemin ve kiraz çiçeğinin harmanlanmasıyla oluşan bu sprey, bir miktar şeftalinin de eklenmesiyle çok güzel ve rahatlatıcı bir kokudur. Aynı zamanda da çekicidir.
1
Melisa
·
8 ay önce
Velvet Petals Vücut Spreyi: Vanilya orkide ve ay çiçeği yapraklarının çiçeksi ve meyvemsi kokusunu taşıyan bu sprey, cildinize kadifemsi bir dokunuş sağlar. Heat versiyonu daha yoğun ve sıcak bir koku sunar.
1
Melisa
·
8 ay önce
Bare Vanilla Vücut Spreyi: Şekerli vanilya aromasıyla yumuşak ve tatlı bir koku veren bu sprey, cildinize sıcak bir his verir. Işıltılı versiyonu da mevcuttur.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6