Anneler günü hediyesi önerileri

50 TL Kampanyası
Avatar
Melisa
8 ay önce

Anneler günü için bir anneye alınacak en güzel hediyeyi seçmek adına bir kaç öneri sunmak istiyorum.

Bilindiği üzere anneler günü, dünyada farklı tarihlerde kutlansa da genel olarak mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanır. Bu yıl Anneler günü 14 Mayıs 2023 Pazar gününe denk gelmektedir. Anneler gününün tarihi ise Anna Jarvis adlı bir kadın tarafından ABD’de başlatılmış ve daha sonra resmi bayram olarak ilan edilmiştir.

Gelelim bir anneye alınabilecek en güzel hediyeye. Öncelikle hediye alacağınız kişiyi en iyi siz tanıdığınız için en iyi hediyeyi de elbette siz seçersiniz. Önerilerim size sadece fikir verecektir.

6
Melisa
·
8 ay önce
Anneler Günü Konsept Hediye Kutuları: Göze de, duygulara da hitap eden konsept hediye kutuları ile biricik annenize özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Kutu içerisinde çikolata, kupa bardak, anahtarlık, mum gibi farklı hediyeler konabilir.
3
Melisa
·
8 ay önce
Kişiye Özel Renkli Sihirli Kupa Bardak: Eğer annenize hem eğlenceli hem de kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız, ona fotoğraf baskılı sihirli kupa bardak alabilirsiniz. Bu kupa bardak sıcak su ile temas ettiğinde renk değiştirir ve üzerindeki fotoğraf ortaya çıkar.
2
Melisa
·
8 ay önce
Dualı Dini Hediyeler: Eğer anneniz dindar biri ise, ona Ayet el Kursi duası, Nazar Duası, Fatiha Suresi üzerinde yazılı olan kolye, bileklik, yüzük gibi takılar hediye edebilirsiniz. Bu hediyeler hem manevi hem de şık olacaktır.
2
Melisa
·
8 ay önce
İsme Özel Baskılı Dokulu Şal: Annenizin isminin baş harfini taşıyan bu şık ve kaliteli şal, ona hem sıcak hem de zarif bir görünüm kazandıracak bir hediye olabilir.
1
Melisa
·
8 ay önce
Çay Bardağı Seti: Eğer anneniz çay içmeyi seven biri ise, ona ismine özel baskılı çay bardağı seti alabilirsiniz. Bu set içerisinde altı adet çay bardağı ve altlıkları bulunur. Anneniz bu bardaklarla çay keyfi yaparken sizi hatırlayacaktır.
1
Melisa
·
8 ay önce
İstiridye Kolye Seti: Eğer annenize sürpriz yapmak istiyorsanız, ona gerçek inci kolye içeren bir hediye kutusu alabilirsiniz. Bu kutu içerisinde istiridye kabuğu ve kolye ucu bulunur. Anneniz istiridye kabuğunu açtığında içindeki inciyi görüp çok şaşıracaktır.
1
Melisa
·
8 ay önce
Teknoloji Meraklısı Annelere: Eğer anneniz teknolojiye ilgili biri ise, ona akıllı saat, kulaklık, tablet, e-kitap okuyucu gibi cihazlar hediye edebilirsiniz. Bu hediyeler hem işine hem de eğlencesine yarayacaktır.
1
Melisa
·
8 ay önce
Çiçek: Annelerimizi mutlu etmenin en zarif yollarından biri de çiçeklerdir. Ayrıca annelerimize aldığımız çiçekler, bazen bir özür bazen de bir minnet niteliği taşır. Annenizin sevdiği çiçekleri tercih edebilir veya ona yeni bir bitki alabilirsiniz.
Trend Etiketler
  1. 217
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6