En iyi dikey süpürge önerileri - Alırken dikkat edilmesi gerekenler

50 TL Kampanyası
Avatar
aziz
8 ay önce
Temsili resim

Dikey süpürge önerileri sunmadan önce dikey süpürge alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar şunlar olabilir:

Emiş gücü: Dikey süpürgenin toz ve kirleri çekebilmesi için yeterli emiş gücüne sahip olması önemlidir. Emiş gücü, sert zeminde ve halıda toz toplama sınıfı ile belirlenir. Alfabede ilerledikçe verimlilik azalır. Örneğin A sınıfı bir süpürge, G sınıfından daha iyi emiş gücüne sahiptir.

Şarj süresi: Dikey süpürgeler genellikle şarjlı olduğu için, şarj süresi de önemli bir kriterdir. Şarj süresi, süpürgenin ne kadar süreyle çalışabileceğini gösterir. Şarj süresi uzun olan bir dikey süpürge, daha geniş alanları temizlemenize olanak sağlar.

Toz haznesi: Dikey süpürgelerin çoğunda toz torbası yerine toz haznesi bulunur. Toz haznesi, toz ve kirleri depolayan bölümdür. Toz haznesinin kapasitesi, ne sıklıkla boşaltmanız gerektiğini belirler. Toz haznesinin kolayca çıkarılıp temizlenebilmesi de önemlidir.

Başlık ve aksesuarlar: Dikey süpürgelerin farklı başlık ve aksesuar seçenekleri olabilir. Bu seçenekler, farklı zemin ve yüzeylerde daha etkili temizlik yapmanıza yardımcı olur. Örneğin, LED ışıklı başlık alçak ve ulaşılması zor alanlarda toz takibi yapmanızı sağlar. Motorlu fırça başlık ise halılardaki tozları yok eder.

Tasarım ve ergonomi: Dikey süpürgenin tasarımı ve ergonomisi de kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Dikey süpürgenin hafif, kompakt ve dengeli olması, hareket özgürlüğünüzü artırır. Süpürgenin sapının rahat tutulabilmesi, güç düğmesinin kolayca erişilebilmesi, ses seviyesinin düşük olması da diğer önemli noktalardır.

Gelelim dikey süpürge tavsiyelerine. En çok satılan ve kullanıcılar tarafından beğenilen modelleri ekliyorum. Sizinde harici sevdiğiniz model varsa ekleyebilirsiniz.

2
aziz
·
8 ay önce
Dyson V8 Absolute: Kablosuz, şarjlı, 40 dakika çalışma süresi, 0.76 L toz kapasitesi, 400 W motor gücü, HEPA filtre, el süpürgesine dönüşebilen bir model.
2
aziz
·
8 ay önce
Philips XC7043/01 SpeedProMax: Kablosuz, şarjlı, 70 dakika çalışma süresi, 0.6 L toz kapasitesi, 360 derece emiş başlığı, LED ışıklı başlık ve mini turbo fırça gibi özelliklere sahip bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Xiaomi G9 Handled: Kablosuz, şarjlı, 60 dakika çalışma süresi, 600 ML toz kapasitesi, 120 W motor gücü, yıkanabilir filtre, LED ışıklı başlık ve akıllı fırça başlığı gibi özelliklere sahip bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Xiaomi G11: Kablosuz, şarjlı, 90 dakika çalışma süresi, 0.6 L toz kapasitesi, 150 W motor gücü, yıkanabilir HEPA filtre, LED ışıklı başlık ve yeni geliştirilmiş fırça başlığı gibi özelliklere sahip bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Philips AquaTrio Cordless: Kablosuz, şarjlı, 45 dakika çalışma süresi, 0.65 L toz kapasitesi, su filtreli, halı ve sert zeminleri hem süpüren hem yıkayan bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Fakir Franky: Kablosuz, şarjlı, 25 dakika çalışma süresi, 1 L toz kapasitesi, 180 W motor gücü, HEPA filtre, LED ışıklı başlık ve el süpürgesine dönüşebilen bir model.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6