Transparan pudra önerisi

50 TL Kampanyası
Avatar
Melisa
8 ay önce
Temsili resim

Transparan pudra, uygulandığında cilde renk vermeyen, şeffaf pudra olarak tanımlanabilir. Ten makyajında sabitleyici olarak kullanıldığı için “makyaj sabitleme pudrası” adıyla da bilinir. Makyaj rutininizi tamamladıktan sonra transparan pudrayı tüm cildinize uygulayarak çeşitli faydalar elde edebilirsiniz.

Transparan pudra, makyajı sabitlemek, yağlı görünümü azaltmak, aydınlık vermek gibi çeşitli işlevlere sahiptir. Transparan pudra ile ayrıca rujunuzu matlaştırabilir veya göz kapaklarınızı ve eyeliner’ınızı sabitleyebilirsiniz. Transparan pudra, makyajınızın daha kalıcı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Transparan pudra seçerken cilt tipinize, bitiş tercihinize ve bütçenize göre alım yapabilirsiniz. Ben en çok beğenilen ve tercih edilen modellerden önerilere ekliyorum. Sizinde beğendiğiniz harici marka varsa lütfen öneri de bulunun.

3
Melisa
·
8 ay önce
Maybelline Fit Me Transparan Pudra: Perlite minerali içeren formülü ile gözenekleri kapatır, parlamayı önler ve makyajı sabitler.
3
Melisa
·
8 ay önce
Lancome Long Time No Shine Transparan Pudra: Doğal bitişli pudra, cildi ağırlaştırmadan matlaştırır ve makyajın gün boyu taze kalmasına yardımcı olur.
1
Melisa
·
8 ay önce
NYX Professional Makeup HD Finishing Powder: Hafif yapılı pudra, cildi pürüzsüzleştirir, matlaştırır ve fotoğraf çekimlerinde kusursuz görünmenizi sağlar.
1
Melisa
·
8 ay önce
Note Transparan Pudra: Cildi dijital ekranlardan yayılan mavi ışığın zararlı etkilerinden korur, havuç kökü özü ve havuç tohumu yağı ile cildi besler.
1
Melisa
·
8 ay önce
Golden Rose Mineral Transparan Pudra: Mineral içerikli pudra, cildi matlaştırırken aynı zamanda nemlendirir ve besler.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6