Yağlı ciltler için güneş kremi önerisi

Avatar
Melisa
1 yıl önce
Yağlı ciltler için güneş kremi önerisi
Yağlı ciltler için güneş kremi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

Seçeceğiniz güneş kremi su bazlı olmalı ve yapısı diğer güneş kremlerine göre daha akışkan olmalı,
T bölgesindeki parlamayı önleyecek matlaştırıcı etkiye sahip olmalı,
Gözenekleri tıkayarak akne ve komedon oluşumunu tetikleyecek içeriklere sahip olmamalıdır.

Şimdi bu şartları sağlayan bazı markaların ürünlerini önerilerime ekleyeceğim. Sizinde alternatif önereceğiniz ürünler varsa önerilere ekleyebilirsiniz.
3
Melisa
·
1 yıl önce
Avene Cleanance Solaire: Termal su içeren, 50 faktörlü, renkli ve renksiz seçenekleri olan bir güneş kremidir. Ciltteki sebum dengesini sağlayarak akne ve parlamayı önlemeye yardımcı olur.
Melisa
·
1 yıl önce
Bu ürün en uygun Amazon.com.tr’de 328,90 TL’ye satılıyor.
2
Melisa
·
1 yıl önce
Vichy Capital Soleil Matlaştırıcı Yüz Güneş Kremi: 50 faktörlü, matlaştırıcı etki sağlayan bir güneş kremidir. Cildi güneş yanıklarına ve güneşe bağlı yaşlanmaya karşı korur.
Melisa
·
1 yıl önce
Bu ürün en uygun Trendyol’da 519 Tl.
1
Melisa
·
1 yıl önce
La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch: Parfümsüz, 50 faktörlü, renkli ve renksiz seçenekleri olan bir güneş kremidir. Airlicium teknolojisi ile ciltteki fazla teri ve sebumu emerek parlak görünümü engeller.
Melisa
·
1 yıl önce
Bu ürün 509 Tlye Trendyolda en uyguna.
1
Melisa
·
1 yıl önce
Uriage Hyseac Fluide: Oil free yani yağsız dokusu olan, su bazlı formülü ile yağlı ciltler için üretilmiş bir güneş kremidir. Geliştirilmiş UV filtreleri ile cildi korur.
Melisa
·
1 yıl önce
En uygun Kozmela da 347 lira.
Neler olup bitiyor...
 • muratoner önerdi 6 gün önce

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

 • efe önerdi 2 hafta önce

  15’inde yatacak erken yatmayacak maaşlar

 • Melisa önerdi 2 hafta önce

  La Roche Posay Toleriane Temizleyici Jel

  La Roche Posay markasına ait bu 150 ml'lik temizleyici jel su bazlı bir üründür. Hafif köpüren bir yapıya sahiptir ve cildinizi kurutmadan temizler. Ürünün pH değeri tam da cildin ihtiyacı olan 5.5 seviyesindedir.

  Hassas ve alerjik ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Sabahları sadece su ile yüz yıkıyorsanız, bu ürünü akşamları kullanmanız önerilir. Aksi takdirde sabahları ve akşamları kullanabilirsiniz.

  Çift adımlı temizlik rutini için kullanacaksanız, bu ürünü akşam rutininizin ikinci adımı olarak uygulayın. Önce yağ bazlı bir temizleyici veya misel su kullanın, sonra bu jel temizleyiciyi cildinize uygulayın.

  Bir nohut tanesi kadar ürün yeterlidir. Cildinize masaj yaparak 30 saniye ila 1 dakika arası temizleyin, ardından bol su ile durulayın ve kurulayın. Cildinizi temizledikten sonra diğer bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz.

  Bu temizleyici jel göz çevresi de dahil olmak üzere tüm yüz için uygundur.

 • melih önerdi 2 hafta önce

  Biraz öyle olacak gibi. Son açıklamalar o yönde.

 • zeynepsay önerdi 3 hafta önce

  Ariete 4163, çeşitli yüzeyleri kimyasal deterjan kullanmadan temizleyebilen bir buharlı paspastır. İşte bu modelin bazı özellikleri:

  1500W çalışma gücü: Güçlü bir motora sahip olmasıyla etkili temizlik sağlar ve kirleri kolayca çözer.

  6/7 dakikada ısınma: Hızlı ısınma süresi sayesinde kullanıma hızlıca hazır hale gelir, bu da temizlik işlemlerini hızlandırır.

  500ml hazne kapasitesi: Uzun süreli temizlik için yeterli su kapasitesine sahiptir, böylece sık sık su doldurma gereksinimini azaltır.

  Otomatik kablo sarma: 5 metre uzunluğundaki kabloyu kolayca toplamanızı sağlar, bu da depolama ve kullanım kolaylığı sağlar.

  180 derece dönebilir başlık: Zorlu köşelere ve dar alanlara erişim sağlar, bu da daha kapsamlı bir temizlik sağlar.

  Ariete 4163, karo, cam, parke, mermer ve halı gibi farklı zemin tiplerinde etkili temizlik yapabilme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, temizlenen yüzeylerin birkaç dakika içinde kurumasını sağlayarak temizlik sürecini daha verimli hale getirir. Bu özelliklerle Ariete 4163, ev temizliği için etkili bir çözüm sunar.

 • gameboy önerdi 3 hafta önce

  En uygun fiyatlısı bu model. F/P ürünü

 • aziz önerdi 1 ay önce

  Sadece #çanakkale ilinde geçerli imiş tatil. Diğer illerde okullar devam ediyor.

 • mesutserin önerdi 1 ay önce

  bu yıl 18 lira çifte ekmek parası

 • mertaras önerdi 1 ay önce

  Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar...

 • mustafa önerdi 1 ay önce