Cilt beyazlatıcı krem önerileri - alırken dikkat edilmesi gerekenler

50 TL Kampanyası
Avatar
Melisa
8 ay önce
Temsili resim

Cilt beyazlatıcı krem önerileri vermeden önce alırken nelere dikkat etmeli sorusuna cevap vermek gerekir. Nihayetinde bir çok markanın bir çok ürünü bulunmakta ve cildinizi en iyi siz tanımaktasınız.

Cilt beyazlatıcı krem seçerken cilt tipinize uygun olanı tercih etmelisiniz. Yağlı bir cilt tipine sahipseniz su bazlı nemlendiricileri, kuru bir cilt tipine sahipseniz kuru ciltler için formüle edilen ürünleri kullanmalısınız.

Cilt beyazlatıcı krem içeriğinde parafin gibi maddeler bulunmamalıdır. Bu maddeler ciltte kalıcı hasarlara sebep olabilir.
Cilt beyazlatıcı krem kullanmadan önce cildinizi temizlemeli ve tonik uygulamalısınız. Kremi sadece lekeli bölgeye ince bir tabaka halinde uygulamalı ve leke bulunmayan kısımlara sürmemeye dikkat etmelisiniz.

Cilt beyazlatıcı krem kullanırken güneş koruyucu da kullanmalısınız. Çünkü bu kremler güneşe karşı cildi hassaslaştırabilir.

Ayrıca bir doktor veya dermatologtanda fikir almalısınız. İşte benim önerilerim;

1
Melisa
·
8 ay önce
Axwell Premium Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Krem, peptitler ve alfa arbutin ile zenginleştirilmiş formülü ile koyu lekelerin görünümünün azalmasına yardımcı olan bir üründür. Cildi nemlendirir ve ışıltı katar.
1
Melisa
·
8 ay önce
W-Lab Beyazlatıcı Krem, ciltteki renk eşitsizliklerini gidermek için geliştirilmiş bir üründür. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korur ve cilt tonunu açar.
1
Melisa
·
8 ay önce
DermaDerm Gece Cilt Beyazlatıcı ve Leke Kremi, gece boyunca cildi besleyen ve aydınlatan bir üründür. Cildin yenilenmesini sağlar ve lekelerin görünümünü azaltır.
1
Melisa
·
8 ay önce
Herbaderm Vücut Beyazlatıcı Krem, vücuttaki renk farklılıklarını gidermek için kullanılan bir üründür. Doğal bitki özleri içerir ve cildi nemlendirir.
1
Melisa
·
8 ay önce
Dermokil Natural Skin Cilt Beyazlatıcı Krem, kil içeren bir üründür. Kilin içindeki mineraller ile cildi arındırır ve sağlıklı hale getirir.
1
Melisa
·
8 ay önce
Biotique Bio Coconut Whitening and Brightening Cream, tüm cilt tipleri için uygun bir üründür. İç cildi melanine karşı korur, lekeleri yumuşatır ve koyu lekeleri yok eder.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6