Makyaj altı krem önerileri

50 TL Kampanyası
Avatar
Melisa
8 ay önce
Temsili resim

Makyaj altı krem, cilde eşit, homojen bir renk oluşturmak, kusurları örtmek ve bazen doğal cilt tonunu değiştirmek için yüze uygulanan sıvı veya pudra makyajdır.

Makyaj bazı ise daha karmaşık kozmetikler için nemlendirici, güneş koruyucu, sıkılaştırıcı veya baz katman olarak da işlev gören bir üründür.

Makyaj altı krem uygulamak için şu adımları izleyebilirsiniz:

Öncelikle cildinizi temizleyin ve nemlendirici uygulayın.

Ardından makyaj altı kremi ince ve az bir şekilde yüzünüze sürün. Sadece ihtiyaç duyduğunuz bölgelere uygulayabilirsiniz. Örneğin, yağlı bölgelere matlaştırıcı, kuru bölgelere nemlendirici bir krem seçebilirsiniz.

Makyaj altı kremi cildinizde tamamen emilene kadar bekleyin. Bu süre yaklaşık 3-4 dakika olabilir.

Son olarak, makyajınızı uygulayabilirsiniz.

Makyaj altı krem yerine şu seçenekleri deneyebilirsiniz:

Makyaj altı güneş kremi: Cildi güneş ışınlarından korurken aynı zamanda makyaj uygulamasında iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayan ürünlerdir. Makyaj altı krem gibi makyaj öncesi uygulanır.

SPF içeren nemlendirici: Cildinizi nemlendirirken aynı zamanda güneşten de korunmanızı sağlar. Güneş kremi yerine kullanabilirsiniz.

Primer: Makyaja başlamadan yüze uygulanan, makyajınızın kalıcı olmasına ve makyaj malzemelerinin ciltte homojen dağılımına yardımcı olan ürünlerdir. Makyaj bazı olarak da bilinir.

Gelelim önerilerimize; Sizinde öneriniz varsa mutlaka ekleyin.

2
Melisa
·
8 ay önce
L’Oreal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem: Cildi 24 saat boyunca nemlendiriyor ve kırışıklık görünümünü azaltıyor. Cilde ışıltı etkisi veriyor.
1
Melisa
·
8 ay önce
CeraVe Yüz Kremi: Cildin doğal bariyerini güçlendiriyor ve cildi nemlendiriyor. Hipoalerjenik ve parfümsüz bir ürün.
1
Melisa
·
8 ay önce
Vichy Mineral 89: Cildi güçlendiriyor, nemlendiriyor ve koruyor. Hafif ve yağsız bir formüle sahip.
1
Melisa
·
8 ay önce
BIOAQUA Doğal Renkli Nemlendirici Ve Makyaj Altı Kremi: Cildi nemlendirirken, ciltteki kusurları kapatmaya ve cildin pürüzsüz ve aydınlık görünmesine yardımcı oluyor. Doğal bir renge sahip.
1
Melisa
·
8 ay önce
Kiehl’s Ultra Facial Oil-Free Gel Cream: Yağsız bir nemlendirici olan bu krem, yüzdeki parlamayı azaltıyor ve cildin ferahlamasını sağlıyor. Yağlı ciltler için uygun.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6