2-4 yaş için 3 tekerlekli scooter tavsiyeleri

50 TL Kampanyası
Avatar
lolipop
8 ay önce
Temsili resim

Scooter kullanmak, çocukların motor hareketlerinin gelişmesine, dengede durma kabiliyetini artırmasına, fiziksel güvenini kazanmasına ve bisiklet kullanmayı öğrenmesine yardımcı olur.

Scooter kullanmak, ayrıca çocukların hayal güçlerini ve mantıklarını kullanmalarını sağlar. Çocuklar scooter yardımıyla çevrelerini tanıyabilir ve çevresi hakkında farkındalık geliştirebilirler. Çocukların ince motor gelişimlerini, el göz koordinasyonunu, odaklanma gücünü ve hız kontrolünü ilerletir.

2 3 4 yaş için scoter alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili şunları söyleyebilirim:

Çocuğunuzun yaşına, boyuna ve denge kabiliyetine uygun bir scooter modeli seçmelisiniz. 2- 3 - 4 yaş için scooter seçerken direksiyon yüksekliğinin ayarlanabilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede çocuğunuzun boyuna göre scooterı ayarlayabilir ve daha rahat kullanmasını sağlayabilirsiniz.

2-3-4 yaş arası çocuklar için üç tekerlekli scooter modelleri daha idealdir. 4 yaş ve üzeri çocuklar için ise 2 tekerlekli scooter modelleri tercih edilebilir. Bu yaş grubundaki çocuklar için 2 tekerlekli scooterlar daha sportif ve eğlenceli bir deneyim sunar. Elektrikli scooter kullanmak için ise 15 yaş sınırı vardır. Elektrikli scooterların en fazla saatte 25 kilometre hızla gidebileceği belirlenmiştir.

2- 3 - 4 yaş için scooter seçerken katlanabilir olup olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Katlanabilir scooterlar daha az yer kaplar ve taşıması kolaydır.

Scooter’ın tekerlek sayısı, malzeme kalitesi, platform genişliği, fren kontrolü ve direksiyon boyu gibi özelliklerine dikkat etmelisiniz. Işıklı tekerlekli modelleri de tercih edebilirsiniz. Işıklı tekerlekler çocukların ilgisini çeker ve eğlenceli bir deneyim sunar.

Scooter ile birlikte mutlaka kask, bileklik ve dizlik gibi koruma aksesuarları da almalı ve çocuğunuzun bu aksesuarlar olmadan scooter kullanmasına izin vermemelisiniz.

Bu özelliklerin bir çocuğunu barındıran ve en çok tercih edilen modellerden öneri listesi hemen altta.

2
lolipop
·
8 ay önce
Xiaomi Mitu Işıklı 3 Tekerlekli Scooter: Çift yaylı direksiyon sistemi, ergonomik sap, kalın tekerlekler ve ışıklı tekerlekler gibi özellikleriyle dikkat çeken bir modeldir. Direksiyon yüksekliği ayarlanabilir ve katlanabilir bir yapıya sahiptir. Taşıma kapasitesi 50 kg’dır.
1
lolipop
·
8 ay önce
Globber Scooter Elite Deluxe : Direksiyon yüksekliği ayarlanabilen ve katlanabilen bir modeldir. Tekerlekleri LED ışıklıdır. Fren sistemi güvenli ve kolaydır. Taşıma kapasitesi 50 kg’dır.
1
lolipop
·
8 ay önce
SCOOT AND RIDE Highwaykick: Oturma ve sırt destekli bir modeldir. Ebeveynler için tutma yeri vardır. Çocuk büyüdüğünde oturma yeri ve tutma sapı çıkarılabilir ve klasik bir scooter olarak kullanılabilir. Direksiyon yüksekliği ayarlanabilir ve katlanabilir bir yapıya sahiptir. Taşıma kapasitesi 50 kg’dır.
1
lolipop
·
8 ay önce
Micro Mini Deluxe: Direksiyon yüksekliği ayarlanabilen ve katlanabilen bir modeldir. Tekerlekleri LED ışıklıdır. Fren sistemi güvenli ve kolaydır. Taşıma kapasitesi 35 kg’dır.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6