Spotify şarkı falı nedir? Nasıl kullanılır? Sizce de eğlenceli mi?

Avatar
gameboy
2 ay önce
Spotify şarkı falı nedir? Nasıl kullanılır? Sizce de eğlenceli mi?
Spotify'ın heyecan verici yeni özelliği Song Psychic (Şarkı Falı) kullanıcılarına, müzikle cevaplanan kişisel sorular sorma ve öneriler alma imkanı sunuyor. Bu özellik, popüler Wrapped yıl sonu incelemesi temel alınarak geliştirilmiştir ve Spotify'ın zengin müzik verilerini kullanarak kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

Song Psychic özelliğini nasıl kullanabilirsiniz?1. Ziyaret et veya Tara:
- Mobil cihazınızdan spotify.com adresini ziyaret edebilir veya Song Psychic'in web sitesindeki QR kodunu tarayabilirsiniz.

2. Kategoriler Arasında Seçim Yapın:
- Özellik, kullanıcılara geniş bir kategori yelpazesi sunar. "Okul, Arkadaşlar ve Aile, Aşk, Kariyer, Hayatın En Büyük Gizemleri, Geleceğim, Kendim, Stil ve Öğle Yemeği" gibi seçenekler arasından bir kategori seçebilirsiniz.

3. Sorularınızı Sorun:
- Seçtiğiniz kategorideki soruları yanıtlamak için ekrana yönlendirileceksiniz. Sorularınızı girdikten sonra, parmağınızı ekrana basmanız istenecek.

4. Mistik Müzik ve Renklerle Cevap Alın:
- Cevabınız, arka planda çalan mistik müzik eşliğinde ortaya çıkacak. Renkler dönüşerek cevabınızı beklerken, sorularınıza özel bir şarkı şeklinde karşınıza çıkacak.

#Spotify Song Psychic #şarkıfalı özelliği, kullanıcılara müzikle dolu eğlenceli ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor. Siz de bu özelliği keşfetmek ve müzikle dolu sorularınıza cevaplar bulmak için deneyimleyebilirsiniz! Bence ilgi çekici bi uygulama. Sizce?
Neler olup bitiyor...
 • muratoner önerdi 6 gün önce

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

 • efe önerdi 2 hafta önce

  15’inde yatacak erken yatmayacak maaşlar

 • Melisa önerdi 2 hafta önce

  La Roche Posay Toleriane Temizleyici Jel

  La Roche Posay markasına ait bu 150 ml'lik temizleyici jel su bazlı bir üründür. Hafif köpüren bir yapıya sahiptir ve cildinizi kurutmadan temizler. Ürünün pH değeri tam da cildin ihtiyacı olan 5.5 seviyesindedir.

  Hassas ve alerjik ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Sabahları sadece su ile yüz yıkıyorsanız, bu ürünü akşamları kullanmanız önerilir. Aksi takdirde sabahları ve akşamları kullanabilirsiniz.

  Çift adımlı temizlik rutini için kullanacaksanız, bu ürünü akşam rutininizin ikinci adımı olarak uygulayın. Önce yağ bazlı bir temizleyici veya misel su kullanın, sonra bu jel temizleyiciyi cildinize uygulayın.

  Bir nohut tanesi kadar ürün yeterlidir. Cildinize masaj yaparak 30 saniye ila 1 dakika arası temizleyin, ardından bol su ile durulayın ve kurulayın. Cildinizi temizledikten sonra diğer bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz.

  Bu temizleyici jel göz çevresi de dahil olmak üzere tüm yüz için uygundur.

 • melih önerdi 2 hafta önce

  Biraz öyle olacak gibi. Son açıklamalar o yönde.

 • zeynepsay önerdi 3 hafta önce

  Ariete 4163, çeşitli yüzeyleri kimyasal deterjan kullanmadan temizleyebilen bir buharlı paspastır. İşte bu modelin bazı özellikleri:

  1500W çalışma gücü: Güçlü bir motora sahip olmasıyla etkili temizlik sağlar ve kirleri kolayca çözer.

  6/7 dakikada ısınma: Hızlı ısınma süresi sayesinde kullanıma hızlıca hazır hale gelir, bu da temizlik işlemlerini hızlandırır.

  500ml hazne kapasitesi: Uzun süreli temizlik için yeterli su kapasitesine sahiptir, böylece sık sık su doldurma gereksinimini azaltır.

  Otomatik kablo sarma: 5 metre uzunluğundaki kabloyu kolayca toplamanızı sağlar, bu da depolama ve kullanım kolaylığı sağlar.

  180 derece dönebilir başlık: Zorlu köşelere ve dar alanlara erişim sağlar, bu da daha kapsamlı bir temizlik sağlar.

  Ariete 4163, karo, cam, parke, mermer ve halı gibi farklı zemin tiplerinde etkili temizlik yapabilme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, temizlenen yüzeylerin birkaç dakika içinde kurumasını sağlayarak temizlik sürecini daha verimli hale getirir. Bu özelliklerle Ariete 4163, ev temizliği için etkili bir çözüm sunar.

 • gameboy önerdi 3 hafta önce

  En uygun fiyatlısı bu model. F/P ürünü

 • aziz önerdi 1 ay önce

  Sadece #çanakkale ilinde geçerli imiş tatil. Diğer illerde okullar devam ediyor.

 • mesutserin önerdi 1 ay önce

  bu yıl 18 lira çifte ekmek parası

 • mertaras önerdi 1 ay önce

  Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar...

 • mustafa önerdi 1 ay önce