En güzel Cuma Mesajları önerileri

Avatar
mertaras
1 ay önce
En güzel Cuma Mesajları önerileri
Her hafta Müslümanlar için manevi bir neşe kaynağı olan #Cuma gününe özel mesajlar için bir öneri listesi oluşturalım. #Cumamesajları paylaşmak içerdikleri anlamlı sözler ve ayetlerle bu özel günü daha da kıymetli kılar. İşte en yeni, şık, yazılı ve duygusal Cuma mesajlarıyla dolu bir öneri listesi.

Her hafta en yeni Cuma Mesajlarıyla güncelleyelim

Her Cuma, yeni bir başlangıcın müjdecisi. "Allah'ım, bize bu Cuma gününde sağlık, huzur ve mutluluk nasip eyle. Amin."

Cumaya anlam katan Ayetlerle mesajlarımıza şıklık katalım

Kur'an'ın nuruyla aydınlanan Cuma günü, ayetlerle anlam kazanır. "Ey iman edenler! Cuma günü namaza çağrıldığınızda hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz, bu sizin için daha hayırlıdır." (Cuma Suresi, 9:10)

Anlamlı Cuma mesajlarıyla kalpleri dokunalım. Cuma günü, dualarla dolu bir gün. "Rabbim, Cuma gününü, yüreğimizi dolduran sevgi, huzur ve bereketin vesilesi kıl. Dualarımızı kabul buyur. Amin."

Cumanın güzelliklerini birlikte yaşamanın yolu, en güzel mesajlarla sevdiklerimizi buluşturmakla başlar. "Kalbiniz huzurla dolsun, yüzünüz gülümsesin. Allah'ın rahmeti, üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar!"

Ağlatan Cuma Mesajlarıyla Derin Duygulara YolculukCuma günü, samimi duyguların ifadesi. "Yüreğimizdeki en derin dualar, bu kutsal Cuma gününde Allah'a yükselsin. Gözlerimizi yaşartan sevinçle, kainatın Efendisi'ne yöneliyoruz."

Farklı ve sıra dışı Cuma Mesajlarıyla devam edelim.

Cuma mesajlarında farklılık arayanlar için: "Hayatın farklı renkleri gibi, Cuma günü de özel ve eşsizdir. Dualarımızın farklı bir güzellikle karşılık bulması dileğiyle."

Hiç Görülmemiş Cuma Mesajları İle Sürpriz Bir Cuma

Bu Cuma, sıradan mesajlardan sıyrılın! "Gönlünüzde hiç görülmemiş bir huzur, yüzünüzde hiç yaşanmamış bir tebessüm olsun. Cuma'nız mübarek olsun."

Cuma günleri, özel mesajlarla donatılarak daha da anlam kazanır. En güzellerini seçip sevdiklerinize göndererek bu kutsal günü paylaşın. Her Cuma, yeni bir umut, yeni bir dua ve yepyeni bir başlangıç demektir. Buyrun en güzel cuma mesajları listemizi oluşturmaya.
3
mertaras
·
1 ay önce
Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar... Yorum resim
2
mertaras
·
1 ay önce
Hayırlı Cumalar... Yorum resim
1
mertaras
·
1 ay önce
Rabbim! Gönlümün tesbihine umut boncukları dizdin tane tane. Her çekişte AFF diyorum ve sığınıyorum Rahmetine. Sen affedicisin affetmeyi seversin. Bizleri de AFF Eyle! Dua İle Hayırlı Cumalar… Yorum resim
1
mertaras
·
1 ay önce
Nasip olmaması da nasiptir!
Hayırlı Cumalar... Yorum resim
Neler olup bitiyor...
 • muratoner önerdi 6 gün önce

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

 • efe önerdi 2 hafta önce

  15’inde yatacak erken yatmayacak maaşlar

 • Melisa önerdi 2 hafta önce

  La Roche Posay Toleriane Temizleyici Jel

  La Roche Posay markasına ait bu 150 ml'lik temizleyici jel su bazlı bir üründür. Hafif köpüren bir yapıya sahiptir ve cildinizi kurutmadan temizler. Ürünün pH değeri tam da cildin ihtiyacı olan 5.5 seviyesindedir.

  Hassas ve alerjik ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Sabahları sadece su ile yüz yıkıyorsanız, bu ürünü akşamları kullanmanız önerilir. Aksi takdirde sabahları ve akşamları kullanabilirsiniz.

  Çift adımlı temizlik rutini için kullanacaksanız, bu ürünü akşam rutininizin ikinci adımı olarak uygulayın. Önce yağ bazlı bir temizleyici veya misel su kullanın, sonra bu jel temizleyiciyi cildinize uygulayın.

  Bir nohut tanesi kadar ürün yeterlidir. Cildinize masaj yaparak 30 saniye ila 1 dakika arası temizleyin, ardından bol su ile durulayın ve kurulayın. Cildinizi temizledikten sonra diğer bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz.

  Bu temizleyici jel göz çevresi de dahil olmak üzere tüm yüz için uygundur.

 • melih önerdi 2 hafta önce

  Biraz öyle olacak gibi. Son açıklamalar o yönde.

 • zeynepsay önerdi 3 hafta önce

  Ariete 4163, çeşitli yüzeyleri kimyasal deterjan kullanmadan temizleyebilen bir buharlı paspastır. İşte bu modelin bazı özellikleri:

  1500W çalışma gücü: Güçlü bir motora sahip olmasıyla etkili temizlik sağlar ve kirleri kolayca çözer.

  6/7 dakikada ısınma: Hızlı ısınma süresi sayesinde kullanıma hızlıca hazır hale gelir, bu da temizlik işlemlerini hızlandırır.

  500ml hazne kapasitesi: Uzun süreli temizlik için yeterli su kapasitesine sahiptir, böylece sık sık su doldurma gereksinimini azaltır.

  Otomatik kablo sarma: 5 metre uzunluğundaki kabloyu kolayca toplamanızı sağlar, bu da depolama ve kullanım kolaylığı sağlar.

  180 derece dönebilir başlık: Zorlu köşelere ve dar alanlara erişim sağlar, bu da daha kapsamlı bir temizlik sağlar.

  Ariete 4163, karo, cam, parke, mermer ve halı gibi farklı zemin tiplerinde etkili temizlik yapabilme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, temizlenen yüzeylerin birkaç dakika içinde kurumasını sağlayarak temizlik sürecini daha verimli hale getirir. Bu özelliklerle Ariete 4163, ev temizliği için etkili bir çözüm sunar.

 • gameboy önerdi 3 hafta önce

  En uygun fiyatlısı bu model. F/P ürünü

 • aziz önerdi 1 ay önce

  Sadece #çanakkale ilinde geçerli imiş tatil. Diğer illerde okullar devam ediyor.

 • mesutserin önerdi 1 ay önce

  bu yıl 18 lira çifte ekmek parası

 • mertaras önerdi 1 ay önce

  Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar...

 • mustafa önerdi 1 ay önce