Türkiye’nin en iyi bebek bezi markaları

50 TL Kampanyası
Avatar
zeynepsay
9 ay önce

Türkiye’nin en iyi bebek bezi markaları hangileri. Hangi marka ne sunuyor önerilerde inceliyoruz. Sizde beğendiğiniz markayı önerebilir önerilere puan vererek üst sıralara taşıyabilirsiniz.

4
zeynepsay
·
9 ay önce
Molfix: Türkiye'de bebek bezi pazarında en hızlı büyüyen markalardan biri olan Molfix, ince ve konforlu tasarımıyla dikkat çekiyor. Molfix bezi, bebeğin cildini rahatsız etmeden uzun süreli kullanım sağlar. Fiyat olarakta uygundur.
efe
·
9 ay önce
Fiyat/Performans ürünü
1
zeynepsay
·
9 ay önce
Prima: Türkiye'deki en popüler bebek bezi markalarından biridir. Prima bezi, bebeğin cildine zarar vermeden güvenli ve konforlu bir kullanım sağlar. Ayrıca, Prima'nın ürün yelpazesi, farklı yaş gruplarındaki bebeklere uygun birçok seçenek sunar. Fiyat olarak diğerlerine oranla biraz pahalı ama kampanyaları takip eder, çoklu paketler tercih ederseniz aynı fiyatlara gelebilir.
1
zeynepsay
·
9 ay önce
Huggies: Huggies, kaliteli ürünleriyle ünlü bir bebek bezi markasıdır. Huggies, bebeğin cildine zarar vermeden ve sızıntı yapmadan uzun süreli koruma sağlar. Ayrıca, Huggies'in birçok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır. Ülkemizde çok tercih edilmese de kaliteli bir üründür.
1
zeynepsay
·
9 ay önce
Pampers: Pampers, dünyanın en büyük bebek bezi markalarından biridir. Pampers bezi, bebeğin cildine zarar vermeden ve sızıntı yapmadan uzun süreli koruma sağlar. Ayrıca, Pampers'in farklı yaş gruplarına yönelik ürünleri bulunmaktadır.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6