En iyi lazer epilasyon aleti önerileri

50 TL Kampanyası
Avatar
Melisa
8 ay önce
Temsili resim

En iyi lazer epilasyon aleti önerileri listemize geçmeden önce lazer epilasyon hakkında kısa bir kaç bilgi vermek istiyorum.

Lazer epilasyon yapacaksanız veya yaptıracaksanız cilt ve tüy tipinize uygun bir lazer epilasyon yöntemi seçmelisiniz. Açık renkli ve ince tüyler lazer epilasyona daha az duyarlıdır.

Lazer epilasyon yapmadan önce bronzlaşmamış olmalısınız. Bronzlaşma cildinizdeki melanin miktarını artırır ve lazer epilasyonun etkinliğini azaltır.

Lazer epilasyon yaptırmadan önce herhangi bir deri rahatsızlığınız veya kronik hastalığınız varsa doktorunuza danışmalısınız. Lazer epilasyon bazı durumlarda sağlık sorunlarına neden olabilir.

Lazer epilasyon aletini evde kullanacaksanız otomatik sensöre sahip olanları tercih etmelisiniz. Bu sayede doğru atımı yapmak daha kolay olur.

Lazer epilasyon hamilelik gibi özel dönemlerde kullanılmamalıdır.

4
Melisa
·
8 ay önce
Philips Lumea serisi: Cilt tonuna uyum sağlayan, 250.000 atış kapasitesine sahip, tüm vücut için kullanılabilen ve yüz başlığı da bulunan bir lazer epilasyon aleti.
3
Melisa
·
8 ay önce
Braun Silk Expert Pro5 serisi: Saniyede 80 kere cilt tonunu tarayarak en uygun atımı yapan, 400.000 atış kapasitesine sahip, hassas modu ve farklı başlıkları olan bir lazer epilasyon aleti.
1
Melisa
·
8 ay önce
Fakir IPL Satinskin Pro: 200.000 atış kapasitesine sahip, cilt tonuna göre 5 farklı yoğunluk ayarı olan, tüm vücut için kullanılabilen bir lazer epilasyon aleti.
1
Melisa
·
8 ay önce
Rowenta EP9600 IPL Instant Soft: 150.000 atış kapasitesine sahip, cilt tonuna göre 5 farklı yoğunluk ayarı olan, tüm vücut için kullanılabilen bir lazer epilasyon aleti.
1
Melisa
·
8 ay önce
Yasomi T27S: 999.999 atış kapasitesine sahip, cilt tonuna göre 8 farklı yoğunluk ayarı olan, tüm vücut için kullanılabilen ve yüz başlığı da bulunan bir lazer epilasyon aleti.
0
Melisa
·
8 ay önce
Arzum Rosy: 300.000 atış kapasitesine sahip, cilt tonuna göre 5 farklı yoğunluk ayarı olan, tüm vücut için kullanılabilen bir lazer epilasyon aleti.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6