#Lazer epilasyon

Avatar
Melisa
11 ay önce
Temsili resim

En iyi lazer epilasyon aleti önerileri

En iyi lazer epilasyon aleti önerileri listemize geçmeden önce lazer epilasyon hakkında kısa bir kaç bilgi vermek istiyorum.

Lazer epilasyon yapacaksanız veya yaptıracaksanız cilt ve tüy tipinize uygun bir lazer epilasyon yöntemi seçmelisiniz. Açık renkli ve ince tüyler lazer epilasyona daha az duyarlıdır.

Lazer epilasyon yapmadan önce bronzlaşmamış olmalısınız. Bronzlaşma cildinizdeki melanin miktarını artırır ve lazer epilasyonun etkinliğini azaltır.

Lazer epilasyon yaptırmadan önce herhangi bir deri rahatsızlığınız veya kronik hastalığınız varsa doktorunuza danışmalısınız. Lazer epilasyon bazı durumlarda sağlık sorunlarına neden olabilir.

Lazer epilasyon aletini evde kullanacaksanız otomatik sensöre sahip olanları tercih etmelisiniz. Bu sayede doğru atımı yapmak daha kolay olur.

Lazer epilasyon hamilelik gibi özel dönemlerde kullanılmamalıdır.
4
Melisa
·
11 ay önce
Philips Lumea serisi: Cilt tonuna uyum sağlayan, 250.000 atış kapasitesine sahip, tüm vücut için kullanılabilen ve yüz başlığı da bulunan bir lazer epilasyon aleti.
3
Melisa
·
11 ay önce
Braun Silk Expert Pro5 serisi: Saniyede 80 kere cilt tonunu tarayarak en uygun atımı yapan, 400.000 atış kapasitesine sahip, hassas modu ve farklı başlıkları olan bir lazer epilasyon aleti.
1
Melisa
·
11 ay önce
Fakir IPL Satinskin Pro: 200.000 atış kapasitesine sahip, cilt tonuna göre 5 farklı yoğunluk ayarı olan, tüm vücut için kullanılabilen bir lazer epilasyon aleti.
3 öneri daha var. Diğer öneriler
Neler olup bitiyor...
 • melih önerdi 3 gün önce

  Dexcom G6 Kansız Şeker Ölçüm Cihazı: Sensörlü, İğnesiz ve Sürekli Ölçüm

  Dexcom G6, inovasyonun zirvesinde sensörlü bir cihazdır. İğnesiz, parmak delmeden kansız ölçüm yapabilme özelliği, kullanıcıya benzersiz bir deneyim sunar. Cilde yapıştırılan sensör, kan şekerini sürekli ölçer ve akıllı telefonunuza bildirim gönderir. Alarm ve uyarı özellikleriyle kullanıcıyı anında bilgilendirir, sağlık takibini daha etkili kılar.

 • muratoner önerdi 4 gün önce

  Niye elektrikliyi de bir tercih olarak görmüyorsunuz?

 • nesrinmersin önerdi 1 hafta önce

  Tefal CM340811 Expresso Kahve Makinesi, pratik ve kullanımı kolay bir model olup, günlük kahve ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır. 1.25 litrelik geniş su haznesi ve 10 fincan kapasitesi ile kahve keyfinizi uzun süre devam ettirebilirsiniz. Damlama önleyici sistem, sıcak tutma fonksiyonu ve diğer özelliklerle donatılmış bu makine, güçlü performansıyla dikkat çeker.

  Bu pratik kahve makinesinin öne çıkan bazı özellikleri şunlardır:

  1000 W güç, hızlı ve kolay kahve hazırlama olanağı sunar.
  Damlama önleyici sistem, sürahinin çıkartılması durumunda kahve akışını otomatik olarak durdurarak temizlik ve kullanım kolaylığı sağlar.
  Sıcak tutma fonksiyonu, kahvenizin demlendikten sonra 30 dakika boyunca sıcak kalmasını sağlar.
  Çıkartılabilir filtre kabı, temizlik işlemini daha da basitleştirir.
  Su seviyesi göstergesi, su miktarını kolayca kontrol etmenizi sağlar, böylece her demleme işlemi için doğru ölçüleri kullanabilirsiniz.
  Cam sürahi, kahvenizin rengini ve miktarını görebilmenizi sağlar, aynı zamanda şık bir görünüm sunar.

 • mertaras önerdi 1 hafta önce

  Pizza + Ayran Varoşluk göstegesi gibi :)

 • zeynepsay önerdi 1 hafta önce

  Pizza ile ayran içilmez şeklinde gizli bir kural var gibi görünse de bizim lahmacunumuz pide çeşitlerimiz hatta böreklerimiz pizzanın varyasyonları sonuçta. Onlarla çok güzel içiliyor ayran.

 • mustafa önerdi 2 hafta önce

  Sanayiyi hiç sevmem.

 • salihyanar önerdi 2 hafta önce

  Küçük 50 cc motorlarda ucuzlar o zaman?

 • efe önerdi 2 hafta önce

  B ehliyet ile kullanılabiliyor artık. Ayrıca motosiklet ehliyetine gerek kalmadı.

 • atifolcay önerdi 2 hafta önce

  Bu oranlarda hala çok yüksek. Yabancı bir değerleme kuruluşu yıl sonuna kadar Türkiy'de #faiz oranlarının %25'e kadar düşeceğini söylemişti.

 • lolipop önerdi 3 hafta önce