Bluetooth hoparlör tavsiyesi - alırken dikkat edilmesi gerekenler

50 TL Kampanyası
Avatar
mertaras
8 ay önce
Temsili resim

Bluetooth hoparlör tavsiyesine geçmeden önce satın alacağınız cihazı almadan önce nelere dikkat etmeniz gerekir.

Ses kalitesi: Öncelikle tercihinizi düşük frekanslı sesleri bozmadan yüksek seste verebilen cihazlardan yana kullanmalısınız.

Taşınabilirlik: Cihazın boyutu, ağırlığı, pil ömrü ve şarj süresi gibi özellikler taşınabilirliği etkileyen unsurlardır. Bu özellikleri size uygun olanı tercih etmelisiniz.

Dayanıklılık: Cihazın suya, toza, darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı olması uzun ömürlü kullanım için önemlidir.

Bağlantı seçenekleri: Cihazın Bluetooth versiyonu, NFC desteği, AUX girişi, USB portu gibi özellikler bağlantı seçeneklerini arttırır ve farklı cihazlarla uyumluluk sağlar. Böylelikle cihazınızı daha aktif kullanabilirsiniz.

Gelelim Bluetooth hoparlör önerilerine;

4
mertaras
·
8 ay önce
JBL Go 2: kablosuz bağlantı, suya dayanıklılık, 5 saate kadar pil ömrü ve yüksek ses kalitesi gibi özellikleri ile uygun fiyatlı ve taşınabilir bir bluetooth hoparlördür. Bende bunu kullanıyorum. :)
3
mertaras
·
8 ay önce
JBL Charge 4: kablosuz bağlantı, suya dayanıklılık, 20 saate kadar pil ömrü, yüksek ses kalitesi ve powerbank özelliği gibi özellikleri ile performanslı ve şık bir bluetooth hoparlördür.
2
mertaras
·
8 ay önce
Meier Nostaljik: kablosuz bağlantı, suya dayanıklılık, 8 saate kadar pil ömrü, yüksek ses kalitesi ve nostaljik tasarım gibi özellikleri ile retro ve zarif bir bluetooth hoparlördür.
1
mertaras
·
8 ay önce
Anker SoundCare Motion B: kablosuz bağlantı, suya dayanıklılık, 12 saate kadar pil ömrü, yüksek ses kalitesi ve bas güçlendirici gibi özellikleri ile kaliteli ve güçlü bir bluetooth hoparlördür.
1
mertaras
·
8 ay önce
Ultimate Ears Wonderboom: kablosuz bağlantı, suya dayanıklılık, 10 saate kadar pil ömrü, yüksek ses kalitesi ve 360 derece ses yayma gibi özellikleri ile kompakt ve eğlenceli bir bluetooth hoparlördür.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6