Uygun fiyatlı bluetooth kulaklık önerisi - alırken dikkat edilmesi gerekenler

50 TL Kampanyası
Avatar
gameboy
5 ay önce
Temsili resim

Bluetooth kulaklık önerisi listem hemen aşağıda. Ama listede yer alan modeller hoşunuza gitmediyse ve kendi kulaklığınızı seçmek istiyorsanız alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktaları şöyle sıralayabiliriz:

Tasarım: Kulaklığın kulağınıza rahat oturması, dışarıdan gelen sesleri engellemesi, kablo olmaması, katlanabilir veya manyetik olması gibi özellikler tasarım açısından önemlidir. Ayrıca kulaklığın dokunmatik kontrol tuşları ve kablosuz şarj desteği olup olmadığına da bakmalısınız.

Ses performansı: Kulaklığın Bluetooth 5.1 standardını desteklemesi, ses işlemcisinin dengeli bir ekolayzer sunması, sürücülerin bas ve tiz sesleri iyi vermesi gibi özellikler ses performansı açısından önemlidir.

Çağrı kalitesi: Kulaklığın mikrofonunun net ve gürültüsüz bir ses iletimi sağlaması, çağrıları kolayca cevaplayabilmenizi sağlayacak tuşlara sahip olması gibi özellikler çağrı kalitesi açısından önemlidir.

Pil ömrü: Kulaklığın uzun süreli kullanımlara dayanabilmesi, kısa sürede şarj olabilmesi ve şarj durumunu gösterebilmesi gibi özellikler pil ömrü açısından önemlidir.

Menzil: Kulaklığın telefonunuzdan ne kadar uzaklaşabileceği, duvar veya engellerin sinyali kesip kesmediği gibi özellikler menzil açısından önemlidir.

Alırken bu özellikleri göz önüne almanızda fayda var. Şimdi geçelim uygun fiyatlı bluetooth kulaklık önerilerine;

3
gameboy
·
5 ay önce
Xiaomi Haylou T15 HiFi: Bluetooth 5.0, suya ve toza karşı dayanıklılık var, 3.5 saat müzik dinleme süresi, Hi-Fi stereo ses teknolojisi, ortalama fiyatı 400 TL
2
gameboy
·
5 ay önce
Lenovo Livepods: Bluetooth 5.0, suya ve tere dayanıklı özellik var, 4 saat müzik dinleme ve konuşma süresi, hızlı şarj özelliği, ortalama fiyatı 250 TL
1
gameboy
·
5 ay önce
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds: Bluetooth 5.0, su geçirmezlik yok, 150 saat bekleme ve 4 saat müzik dinleme süresi, ortalama fiyatı 150 TL (Fiyatlar farklılık gösterebilir ama diğerlerine göre en uygunu)
1
gameboy
·
5 ay önce
Baseus Encok W04: Bluetooth 5.0, su geçirmezlik var, 4 saat müzik dinleme ve konuşma süresi, dokunmatik kontrol tuşları, ortalama fiyatı 500 TL
1
gameboy
·
5 ay önce
Redmi Airdots Tws: Bluetooth 5.0, su geçirmezlik yok, 4 saat müzik dinleme ve konuşma süresi, gürültü engelleme özelliği, ortalama fiyatı 200 TL
1
melih
·
3 ay önce
QCY T13 ANC Bluetooth kulaklık, dışarıdaki gürültüyü azaltan aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip yüksek performanslı bir kablosuz kulaklıktır. Hafif ve ergonomik tasarımı sayesinde rahat bir kullanım sunan kulaklık, Bluetooth 5.0 teknolojisiyle stabil bir kablosuz bağlantı sağlar. Dokunmatik kontrolleri sayesinde müzik çalmayı durdurma, şarkı atlama veya çağrıları cevaplama gibi işlevleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uzun pil ömrüyle dikkat çeken QCY T13, tek bir şarjla 5 saat müzik dinleme süresi sunarken, şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında toplamda 20 saate kadar kullanım imkanı sağlar.
melih
·
3 ay önce
bu listedekileri uygun fiyata burdan alabilirsiniz
Trend Etiketler
  1. 194
  2. 10
  3. 9
  4. 8
  5. 6
  6. 6
  7. 6
  8. 6