Bulaşık makinesi tavsiyeleri - alırken dikkat edilmesi gerekenler

50 TL Kampanyası
Avatar
aziz
8 ay önce
Temsili resim

Bulaşık makinesi alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

Bulaşık makinesinin enerji sınıfı ve yıllık su ve elektrik tüketimi. A sınıfı veya daha yüksek bir sınıf seçerseniz hem çevreye hem de bütçenize katkı sağlarsınız.

Bulaşık makinesinin kapasitesi ve program sayısı. Evinizde yaşayan kişi sayısına, bulaşık miktarına ve kirli derecesine göre uygun bir kapasite ve program seçimi yapmalısınız.

Bulaşık makinesinin tipi ve boyutu. Mutfak dolabınıza gömülü olarak kullanabileceğiniz tam ankastre, yarı ankastre veya tezgah altı ankastre modelleri veya ön kapısı, ayakları, tekmeliği, yan duvarları ve üst tablosu bulunan solo modelleri tercih edebilirsiniz. Standart bulaşık makinesi genişliği 60 cm’dir.

Bulaşık makinesinin ses seviyesi. Gün içinde rahatsız olmamak için sessiz çalışan bir model seçmeye özen göstermelisiniz.

Bulaşık makinesinin ek özellikleri. Yaşamınıza kolaylık ve konfor katacak ek özelliklerin içeriğine mutlaka göz atmalısınız. Örneğin, Siemens bulaşık makinelerinde bulunan Home Connect özelliği sayesinde bulaşık makinenizi akıllı telefonunuzdan kontrol edebilir, zamanlayabilir ve durumunu takip edebilirsiniz.

Bu özellikler dikkate alındığında size hayatı kolaylaştıracak bazı modelleri önerilere ekliyorum.

1
aziz
·
8 ay önce
Bosch SMS6ECI81T: A++ enerji sınıfı, 13 kişilik kapasite, 8 yıkama programı, 44 dB ses seviyesi, akıllı telefonla kontrol edilebilme ve cam koruma teknolojisi gibi özelliklere sahip.
1
aziz
·
8 ay önce
LG DFC512FP: A++ enerji sınıfı, 14 kişilik kapasite, 3 yıkama programı, 46 dB ses seviyesi, Wi-Fi bağlantısı ve Quadwash teknolojisi ile kapsamlı temizlik sağlayan bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Samsung DW60M5052FW: A++ enerji sınıfı, 13 kişilik kapasite, 5 yıkama programı, 49 dB ses seviyesi, yarım yük yıkama ve hızlı yıkama seçenekleri olan bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Siemens SN234W01DT IQ300: A+ enerji sınıfı, 12 kişilik kapasite, 3 yıkama programı, 52 dB ses seviyesi, dokunmatik panel ve glassCare System ile cam koruma özelliği olan bir model.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6