@HamdiPhone

Mesaj Bırak
HamdiPhone
Hamdi Uludağ
Avatar
HamdiPhone
1 yıl önce

Hamd iPhone Payas Apple Servisi Kaliteli ve Güvenilir Apple Cihaz Onarımı

HamdiPhone Payas Apple Servisi: Kaliteli ve Güvenilir Apple Cihaz Onarımı

Apple cihazları, günümüzde teknoloji kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bu cihazlar, kaliteli tasarımları ve özellikleriyle dikkat çekerken, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaktadır. Ancak, Apple cihazlarında da zaman zaman arızalar meydana gelebilir ve bu arızaların çözümü için profesyonel yardıma ihtiyaç duyulabilir. HamdiPhone Payas Apple Servisi, bu noktada devreye girerek kaliteli ve güvenilir bir Apple cihaz onarım hizmeti sunmaktadır.

HamdiPhone Payas Apple Servisi, uzman kadrosu ve teknik ekipmanları ile Apple cihazlarının tamirini yapmaktadır. Servis, Apple cihazlarının tüm modelleri için onarım hizmeti sunmaktadır. iPhone, iPad, MacBook gibi cihazların onarımları yapılmaktadır. Ayrıca, servis Apple cihazlarda meydana gelen tüm sorunlara yönelik çözümler sunmaktadır.

HamdiPhone Payas Apple Servisi'nin Sunduğu Hizmetler

Ekran Değişimi: Apple cihazların en sık karşılaşılan problemlerinden biri ekran kırılmasıdır. HamdiPhone Payas Apple Servisi, bu sorunu profesyonel bir şekilde çözmekte ve cihazınızın ekranını yenisiyle değiştirmektedir.

Batarya Değişimi: Apple cihazların kullanım ömrü, zamanla batarya ömrü tükenerek azalmaktadır. HamdiPhone Payas Apple Servisi, bu soruna yönelik batarya değişimi hizmeti sunmaktadır.
Şarj Problemleri: Apple cihazların şarjı hızlı tükenme veya şarj almama gibi sorunları olabilir. Servis, şarj portu veya batarya değişimi gibi çözümler sunmaktadır.
Su Hasarı Onarımı: Apple cihazlar, suya maruz kaldıklarında ciddi hasarlar görebilirler. HamdiPhone Payas Apple Servisi, su hasarlı cihazların onarımı için profesyonel çözümler sunmaktadır.
Yazılım Sorunları: Apple cihazların yazılımında sorunlar yaşanabilir. HamdiPhone Payas Apple Servisi, yazılım güncellemesi veya onarımı için de hizmet vermektedir.

HamdiPhone Payas Apple Servisi, onarım işlemleri için orijinal Apple parçalarını kullanmaktadır. Bu sayede, cihazınızın tamir edildikten sonra orijinal performansına kavuşur.
Avatar
HamdiPhone
1 yıl önce

Kullandığınız Script Nedir

Kullandığınız Scriptin adını paylaşırmısınız
0
aziz
·
1 yıl önce
Bilinen bir yazılım değil. Boş vakitlerimde kodluyorum.
Avatar
HamdiPhone
1 yıl önce
Temsili resim

ChatGPT’de veri sızıntısı: Kişisel bilgiler ve kredi kartı verileri diğer kullanıcılara açık hale geldi

ChatGPT’de veri sızıntısı: Kişisel bilgiler ve kredi kartı verileri diğer kullanıcılara açık hale geldi
Yapay zeka destekli sohbet robotu ChatGPT’de ilk veri sızıntısı tespit edildi. OpenAl, bazı ChatGPT kullanıcılarının kişisel bilgileri ile kredi kartı verilerini diğer kullanıcılara ifşa olmasına neden olan bir hatanın tespit edildiğini açıkladı.

Microsoft’tan 10 milyar dolar destek alan ABD’li OpenAl şirketi geliştirdiği ChatGPT’de bir veri sızıntısı meydana geldiğini duyurdu.
m2WCgeLbcUOL7rnqZSR2rw.jpg
Söz konusu sızıntı bu hafta kullanıcıların kendi konuşma geçmişlerinde kendilerine ait olmayan sohbet başlıklarını görebilmesiyle fark edildi.
xBbHbj8UzUeCwFErRstr8A.jpg
Kullanıcılar sosyal medya siteleri Reddit ve Twitter'da kendilerine ait olmadığını söyledikleri sohbet geçmişlerinin görüntülerini paylaştı.


OpenAI CEO'su Sam Altman, şirketin hatalar nedeniyle kötü hissettiğini ancak önemli hataların düzeltildiğini söyledi.


OpenAI tarafından yapılan açıklamada, “Bazı kullanıcıların başka bir aktif kullanıcının adını ve soyadını, e-posta adresini, ödeme adresini, kredi kartı numarasının (yalnızca) son dört hanesini ve kredi kartı son kullanma tarihini görmesi mümkündü.” denildi.


Açıklamada, durumdan ChatGPT Plus abonelerinin yüzde 1,2'sinin etkilendiği belirtildi. Bununla birlikte ChatGPT’nin küresel olarak yaklaşık 100 milyon kullanıcısı bulunuyor, ancak kaçının hizmet için ödeme yaptığı bilinmiyor.


ChatGPT, doğal insan dilini anlayabilen ve etkileyici derecede ayrıntılı, insan benzeri yazılı metinler üretebilen, prototip diyalog tabanlı bir yapay zeka sohbet robotudur. İnsanmış gibi davranan bu sohbet robotu, verdiği cevaplarda derin öğrenme temelli dil modeli GPT-3.5 sayesinde bu kadar nokta atışı cevaplar verebiliyor.


Yapay zeka ve makine öğrenimi tarafından eğitilen sistem, sohbet arabirimi aracılığıyla bilgi sağlamak ve soruları yanıtlamak için tasarlandı. Araştırma kuruluşu geçen hafta yaptığı açıklamada, "Diyalog biçimi, ChatGPT'nin takip sorularını yanıtlamasına, hatalarını kabul etmesine, yanlış öncüllere itiraz etmesine ve uygunsuz istekleri reddetmesine olanak tanıyor" dedi.


-Soru-cevap -Metin yazma (temel akademik makaleler, edebi metinler, film senaryosu vb.) -Matematik denklemleri çözme -Hata ayıklama ve düzeltme (örneğin herhangi bir kod bloğundaki hataları tespit edip doğrusuyla düzeltme) -Diller arası çeviri -Metin özetleme ve metindeki anahtar kelimeleri tespit etme -Tavsiyelerde bulunma -Sınıflandırma -Herhangi bir şeyin ne işe yaradığını açıklama (örneğin bir kod bloğunun ne işe yaradığını açıklama)

www.hamdiphone.com.tr
Avatar
HamdiPhone
1 yıl önce
Temsili resim

İkinci elde araç yaşı büyüdü

İkinci el otomobil artan fiyat tercihleri değiştirdi. Eskiden en fazla 6-7 yaş arasındaki otomobiller satılırken,, tercih 10 yaşın üzerine çıktı... Artık satılan her dört araçtan üçü 10 yaş ve üzeri...

İkinci el otomobilde fiyatlar artınca ortalama satış yaşı da büyüdü.

Son yıllarda artan döviz kuru, düşen alım gücü, otomobilde tercihi değiştirdi. İkinci elde tercih edilen yaş aralığı genişledi. Satışlar eskiden en fazla satış 6-7 yaş aralığında olurken şimdi 10 yaşın üzerindeki araçlar satın alınıyor.

İstanbul Motorlu Araç Satıcıları Derneği (İMAS) Başkan Yardımcısı Hasan Görkem Konu, şu an satılan ikinci el araçların yüzde 70'ini 10 yaşın üzerindekilerin oluşturduğunu belirtti.

Konu, "Yeni araç 5 yaşa kadar olanlardaki satış oranı yüzde 10'un altında seyrediyor." dedi.

İkinci elde "ÖTV belirsizliği" geçen yıl Ekim ayında sona ermişti.

"FİYAT 300 BİN TL'DEN BAŞLIYOR" Bu tarihten itibaren fiyatlar artışa geçti. Ramazan öncesi yaşanacak hareketlilik ile birlikte bu artışın sürmesi bekleniyor.

Konu, "Şu an ikinci el araç fiyatları 250-300 bin liradan başlıyor ve ortalama 400-500 bin bandında seyrediyor. Lüks otomobillere bakıldığında da maksimum 1 milyona kadar diyebiliriz. Fiyatlar özellikle ekim ayından sonra artışa başlamıştı. Ve kasım, aralık ayları yine çok ciddi artışlar oldu." diye konuştu.

Öte yandan fiyatları artıran bir diğer gelişme sıfır araçlarda yaşanan bulunabilirlik sorunu. Sektör yetkilileri bu problemin azalsa da devam ettiğini söylüyor. Önümüzdeki aylarda araç bulunabilirliğinin artması bekleniyor.

www.hamdiphone.com.tr
Avatar
HamdiPhone
1 yıl önce
Temsili resim

Hamd iPhone Payas Apple Servisiı

Hamd iPhone Payas Apple Servisi Kaliteli ve Güvenilir Apple Cihaz Onarımı
0
aziz
·
1 yıl önce
Yeriniz nerede?
HamdiPhone
·
1 yıl önce
Hatay/Payas
Neler olup bitiyor...
 • muratoner önerdi 6 gün önce

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

 • efe önerdi 2 hafta önce

  15’inde yatacak erken yatmayacak maaşlar

 • Melisa önerdi 2 hafta önce

  La Roche Posay Toleriane Temizleyici Jel

  La Roche Posay markasına ait bu 150 ml'lik temizleyici jel su bazlı bir üründür. Hafif köpüren bir yapıya sahiptir ve cildinizi kurutmadan temizler. Ürünün pH değeri tam da cildin ihtiyacı olan 5.5 seviyesindedir.

  Hassas ve alerjik ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Sabahları sadece su ile yüz yıkıyorsanız, bu ürünü akşamları kullanmanız önerilir. Aksi takdirde sabahları ve akşamları kullanabilirsiniz.

  Çift adımlı temizlik rutini için kullanacaksanız, bu ürünü akşam rutininizin ikinci adımı olarak uygulayın. Önce yağ bazlı bir temizleyici veya misel su kullanın, sonra bu jel temizleyiciyi cildinize uygulayın.

  Bir nohut tanesi kadar ürün yeterlidir. Cildinize masaj yaparak 30 saniye ila 1 dakika arası temizleyin, ardından bol su ile durulayın ve kurulayın. Cildinizi temizledikten sonra diğer bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz.

  Bu temizleyici jel göz çevresi de dahil olmak üzere tüm yüz için uygundur.

 • melih önerdi 2 hafta önce

  Biraz öyle olacak gibi. Son açıklamalar o yönde.

 • zeynepsay önerdi 3 hafta önce

  Ariete 4163, çeşitli yüzeyleri kimyasal deterjan kullanmadan temizleyebilen bir buharlı paspastır. İşte bu modelin bazı özellikleri:

  1500W çalışma gücü: Güçlü bir motora sahip olmasıyla etkili temizlik sağlar ve kirleri kolayca çözer.

  6/7 dakikada ısınma: Hızlı ısınma süresi sayesinde kullanıma hızlıca hazır hale gelir, bu da temizlik işlemlerini hızlandırır.

  500ml hazne kapasitesi: Uzun süreli temizlik için yeterli su kapasitesine sahiptir, böylece sık sık su doldurma gereksinimini azaltır.

  Otomatik kablo sarma: 5 metre uzunluğundaki kabloyu kolayca toplamanızı sağlar, bu da depolama ve kullanım kolaylığı sağlar.

  180 derece dönebilir başlık: Zorlu köşelere ve dar alanlara erişim sağlar, bu da daha kapsamlı bir temizlik sağlar.

  Ariete 4163, karo, cam, parke, mermer ve halı gibi farklı zemin tiplerinde etkili temizlik yapabilme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, temizlenen yüzeylerin birkaç dakika içinde kurumasını sağlayarak temizlik sürecini daha verimli hale getirir. Bu özelliklerle Ariete 4163, ev temizliği için etkili bir çözüm sunar.

 • gameboy önerdi 3 hafta önce

  En uygun fiyatlısı bu model. F/P ürünü

 • aziz önerdi 1 ay önce

  Sadece #çanakkale ilinde geçerli imiş tatil. Diğer illerde okullar devam ediyor.

 • mesutserin önerdi 1 ay önce

  bu yıl 18 lira çifte ekmek parası

 • mertaras önerdi 1 ay önce

  Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar...

 • mustafa önerdi 1 ay önce