Kamp sandalyesi tavsiyeleri - Alırken dikkat edilmesi gerekenler

50 TL Kampanyası
Avatar
aziz
8 ay önce
Temsili resim

Kamp sandalyesi önerileri sunmadan önce alırken nelere dikkat edilmeli kısaca bilgi geçeyim:

Sağlam olması: Kamp sandalyeleri ortalama 110 kg ile 120 kg arası ağırlağa kadar taşıma kapasitesine sahip olmalıdır. Metal parça kalınlığı ve kumaş sağlamlığına dikkat edilmelidir.

Rahat olması: Kamp sandalyesinin ana temeli rahat olmasıdır, oturduğunuzda konfor sağlamalıdır. Sırt, oturma ve kolçak kısımları kumaştan olan modeller daha rahattır.

Yer kaplamaması: Kamp sandalyenizi katladığınızda kapladığı alan “en az” olmalıdır. Çantanıza bagajınıza kolayca sığmalıdır.

Açma ve kapama kolaylığı: Kamp sandalyesi oldukça portatif olmalıdır. Açma ve katlama işlemleri zorluk çıkarmamalıdır.

Türü: Kamp sandalyelerinde kullanım şekline ve yerine göre değişen farklı tasarımlar bulunuyor. Kullanacağınız ortama ve isteklerinize göre size en uygun kamp sandalyesi türünü seçebilirsiniz. Örneğin alçak sandalyeler kumlu veya engebeli zeminlerde iyidir, üçayaklı sandalyeler hafif ama sağlam değildir, kepçe tipi sandalyeler rahat ama kolsuzdur.

Gelelim tavsiye kamp sandalyesi modellerine.

2
aziz
·
8 ay önce
Praseat Kamp Sandalyesi: Sağlam, hafif, fileli sırt kısmı, özel çantası ve kolay kurulumu ile beğenilen bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Nurgaz Campout Katlanır Lüx Sandalye: Konforlu, kademeli oturma sistemi, iki kolunda bardaklık ve ergonomik tasarımı ile dikkat çeken bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Funky Chairs Lazy 3 Pozisyonlu Yatabilen Kamp Sandalyesi: Yatabilen, ahşap kolçaklı, 120 kg taşıma kapasitesi ve şık görünümü ile tercih edilen bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Decathlon Katlanır Kamp Sandalyesi Basic Xl Quechua: Uygun fiyatlı, dayanıklı, 110 kg taşıma kapasitesi ve kolay katlanabilen bir model.
1
aziz
·
8 ay önce
Helinox Chair One: Hafif, sağlam, uzun süreli kullanıma uygun ve katlanması kolay bir model.
Trend Etiketler
  1. 218
  2. 11
  3. 9
  4. 8
  5. 7
  6. 6
  7. 6
  8. 6