#Günübirlik gezi

Avatar
efe
1 yıl önce
Temsili resim

Yoğurtuyla meşhur Silifke'de gezilecek yerler?

Silifke'de nereler gezilir, Silifke'nin neyi meşhur, nerde denize girilir, ne yapılır kısa kısa önerilerde bulunacağım. Sizde önerilerimden beğendiğiniz mekanlara puan vererek, en iyi yeri en üst sıraya çıkarmaya destek olabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Silifke, Mersin’in tarihi ve doğal güzelliklerle dolu bir ilçesidir. Silifke’de gezilecek yerler arasında şunları sayabiliriz:
6
efe
·
1 yıl önce
Tisan Koyu: Silifke ilçesine bağlı Antalya yolu üzerinde bir koydur. Koy, masmavi denizi, beyaz kumu ve yeşil doğasıyla cennetten bir köşe gibidir. Koyda yüzmenin, kamp yapmanın ve piknik yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
2
efe
·
1 yıl önce
Cennet-Cehennem Obrukları: Silifke’nin Narlıkuyu beldesinde bulunan iki büyük çöküntü oluşumudur. Cennet Obruğu, 250 metre çapında ve 70 metre derinliğindedir. İçinde bir mağara kilisesi ve su kaynağı bulunmaktadır. Cehennem Obruğu ise 110 metre çapında ve 128 metre derinliğindedir. İçine inmek mümkün değildir.
1
efe
·
1 yıl önce
Jüpiter Tapınağı: Silifke’nin Uzuncaburç köyünde bulunan bir antik tapınaktır. Roma İmparatoru Augustus döneminde inşa edilmiştir. Tapınak, 6 sütunlu bir pronaos ve 8 sütunlu bir sella’dan oluşmaktadır. Tapınağın yanında bir de tiyatro bulunmaktadır.
2 öneri daha var. Diğer öneriler
Avatar
semih
1 yıl önce

Karamanda gezilebilecek yerler için kaç gün gerekli?

Önümüzdeki günlerde Karamana gireceğim. Gezmediğim iller arasında. Karamanı kaç günde gezebilirim.
2
atifolcay
·
1 yıl önce
Karaman küçük bir il. 1 veya 2 günde gezebilirsiniz. Tarihi camileri güzel. Birde mağaralar var il merkezinden biraz uzakta.
Avatar
mertaras
1 yıl önce

Mardin’de gezilecek yerler nereler?

Mardin’de nereler gezilir. İş için Mardin’e gitmeyi planlıyorum. 2 günlükte boş vaktim var. Değerlendirmek istiyorum. Mardinin nerelerini gezmeliyim.
2
melih
·
1 yıl önce
Eski Mardin’e gidin. Tarihi dokusu çok güzel.
Avatar
meryemyeni
1 yıl önce

Günübirlik gezebileceğimiz yada tek gecelik kalabileceğimiz yerler arıyoruz

Yeni evliyiz ve Burdur’a yeni taşındık. Yakın çevrede günübirlik gezebileceğimiz veya bir gün kalıp dolaşabileceğimiz yerler arıyoruz. Tavsiye ve önerileri bekliyorum.
5
lolipop
·
1 yıl önce
Salda gölüne uğrayın. Burdur’a 70 80 km. Günübirlik gider gelirsiniz. Kayak merkezi de var.
0
mertaras
·
1 yıl önce
Isparta yakın Isparta’yı gezin. Orda da güzel yerler var.
Neler olup bitiyor...
 • muratoner önerdi 6 gün önce

  Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

 • efe önerdi 2 hafta önce

  15’inde yatacak erken yatmayacak maaşlar

 • Melisa önerdi 2 hafta önce

  La Roche Posay Toleriane Temizleyici Jel

  La Roche Posay markasına ait bu 150 ml'lik temizleyici jel su bazlı bir üründür. Hafif köpüren bir yapıya sahiptir ve cildinizi kurutmadan temizler. Ürünün pH değeri tam da cildin ihtiyacı olan 5.5 seviyesindedir.

  Hassas ve alerjik ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Sabahları sadece su ile yüz yıkıyorsanız, bu ürünü akşamları kullanmanız önerilir. Aksi takdirde sabahları ve akşamları kullanabilirsiniz.

  Çift adımlı temizlik rutini için kullanacaksanız, bu ürünü akşam rutininizin ikinci adımı olarak uygulayın. Önce yağ bazlı bir temizleyici veya misel su kullanın, sonra bu jel temizleyiciyi cildinize uygulayın.

  Bir nohut tanesi kadar ürün yeterlidir. Cildinize masaj yaparak 30 saniye ila 1 dakika arası temizleyin, ardından bol su ile durulayın ve kurulayın. Cildinizi temizledikten sonra diğer bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz.

  Bu temizleyici jel göz çevresi de dahil olmak üzere tüm yüz için uygundur.

 • melih önerdi 2 hafta önce

  Biraz öyle olacak gibi. Son açıklamalar o yönde.

 • zeynepsay önerdi 3 hafta önce

  Ariete 4163, çeşitli yüzeyleri kimyasal deterjan kullanmadan temizleyebilen bir buharlı paspastır. İşte bu modelin bazı özellikleri:

  1500W çalışma gücü: Güçlü bir motora sahip olmasıyla etkili temizlik sağlar ve kirleri kolayca çözer.

  6/7 dakikada ısınma: Hızlı ısınma süresi sayesinde kullanıma hızlıca hazır hale gelir, bu da temizlik işlemlerini hızlandırır.

  500ml hazne kapasitesi: Uzun süreli temizlik için yeterli su kapasitesine sahiptir, böylece sık sık su doldurma gereksinimini azaltır.

  Otomatik kablo sarma: 5 metre uzunluğundaki kabloyu kolayca toplamanızı sağlar, bu da depolama ve kullanım kolaylığı sağlar.

  180 derece dönebilir başlık: Zorlu köşelere ve dar alanlara erişim sağlar, bu da daha kapsamlı bir temizlik sağlar.

  Ariete 4163, karo, cam, parke, mermer ve halı gibi farklı zemin tiplerinde etkili temizlik yapabilme yeteneğine sahiptir. Ayrıca, temizlenen yüzeylerin birkaç dakika içinde kurumasını sağlayarak temizlik sürecini daha verimli hale getirir. Bu özelliklerle Ariete 4163, ev temizliği için etkili bir çözüm sunar.

 • gameboy önerdi 3 hafta önce

  En uygun fiyatlısı bu model. F/P ürünü

 • aziz önerdi 1 ay önce

  Sadece #çanakkale ilinde geçerli imiş tatil. Diğer illerde okullar devam ediyor.

 • mesutserin önerdi 1 ay önce

  bu yıl 18 lira çifte ekmek parası

 • mertaras önerdi 1 ay önce

  Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar...

 • mustafa önerdi 1 ay önce